Program

EDM MADNESS a EXTASY

sobota, 19.8.2017

Discothéque: Extasy
Radio stage: DJ Tzesar

Hostem sobotní EDM MADNESS party budou známí EXTASY, dvojka českých djs, které můžeš slyšet na fesťákách po celé ČR. V lázních vystoupí v rámci rezidentní noci EDM MADNESS na kterou přivezou Lázeňákům spoustu taneční muziky plné neotřelých progressivních mashupů spolu se stoprocentním svižným mixem a maximální atmosférou elektronického housového festivalu.
Na radio stage pojedeme společně s DJem Tzesarem na vlně Disco music. Pro všechny fandy je připravený našlápnutý disco set těch největších hitů , které znáte z rádií nebo z hitparád z celého světa.

Vstup od 16let: 90Kč

VÝJÍMEČNÁ NABÍDKA CAPTAIN MORGAN a Cola za 40Kč!!! + KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK OBDRŽÍ SPECIÁLNÍ VOUCHER V HODNOTĚ 60Kč NA LIBOVOLNOU KONZUMACI NA BARU

pátek, 25.8.2017

Radio stage: DJ Tomcat

Na páteční večer jsme si pro Vás připravili oblíbený Captain Morgan s colou za skvělou cenu 40kč! Jako další velký BONUS máme pro každého z vás voucher v hodnotě 60Kč na libovolnou konzumaci na baru!!!!

Na radio stagei roztočí desky DJ Tomcat. Pro všechny fandy je připravený našlápnutý disco set těch největších hitů, které znáte z rádií nebo z hitparád z celého světa.

Neváhejte a přijďte na skvělý mejdan do Lázní!

Vstup od 16let: 60Kč

HOUSE MANIA

sobota, 26.8.2017

Discothéque: DJs Matt Horner, Andre, Dannyx
Radio stage: DJ Sailer

Předposlední prázdninová party v Lázních bude o hodně našláplé party! Těšit se můžete na djsMatt Horner a Andre, kteří přivezou do Lázní našláplý set nejlepších EDM a progressive tracků. Za mixážním pultem se také na začátku a na konci představí mlady a nadějný DJ Dannyx, který začínal jako kouzelník a skončil jako DJ, takže se dá očekávát, že běhame svého setu vyčaruje neskutečný mejdan! Na barech čekej drinky v akci a super atmosféru.
Radio Stage rozjede znalec kvalitní retro music DJ Sailer z Tvuj DJ. Pro všechny fandy je připravený našlápnutý disco set oblíbených hitů od 80s po současnost.


Vstup od 16let: 80Kč

DIGITAL LOVE - POSLEDNÍ NEJVĚTŠÍ PRÁZDNINOVÁ PÁRTY

pátek, 1.9.2017

Discothéque: Sukowach, Nick Martino, Freeze, Domys
Radio stage: Angel

Info již brzy...