Program

LAMBRUSCO ZDARMA V NEOMEZENÉM MNOŽSTVÍ!!!! Platí 23:00 - 00:00 NEOPAKOVATELNÁ AKCE!!!

pátek, 2.9.2016

Radio stage: DJ Oscar

Září startujeme v Lázních zcela unikátní akcí. Na první podzimní pátek jsme si pro všechny dívky na barech připravili ojedinělou speciální akční nabídku: od 23:00 až do 00:00 vám na baru budeme servírovat oblíbené Lambrusco v neomezeném množství zcela ZDARMA!!! Platí do vyprodání zásob Základ pro dobrou párty tedy máme a protančít střevíce budete moc na nejoblíbenější hity, které vám naservíruje ostřílený DJ Oscar.

SPECIÁLNÍ AKCE: ★Lambrusco zdarma v neomezeném množství ★

Vstup od 16let: 60Kč

BEZKONKURENČNÍ NEJLEPŠÍ AKCE MĚSÍCE!!! KOKTEJLOVÁ NOC - VAŠE OBLÍBENÉ VYBRANÉ KOKTEJLY JEN ZA 50Kč!!!

sobota, 3.9.2016

Radio stage: DJ Tzesar

Přijď ochutnat léto. Máme pro tebe připravené vaše vybrané oblíbené letní míchané koktejly za speciální fantastickou cenu 50Kč!!! Čeká na Vás nevšední gastronomický zážitek v podání našich profesionálních barmanů.
Extra výběr cocktailů za akční ceny a k tomu všemu Diskotéka, kterou rozproudí DJ Tzesar na vlně té nejlepší dance music. Pro všechny fandy je připravený našlápnutý set těch největších hitů, které znáte z rádií nebo ze světových hitparád.

SPECIÁLNÍ AKCE: ★Vybrané oblíbené letní míchané koktejly za speciální cenu 50Kč!!!! ★

VSTUP od 16let: 60Kč

APEROL SPRITZ ZA ÚŽASNOU CENU JIŽ TENTO PÁTEK!!!

pátek, 9.9.2016

Radio stage: DJ Oscar

Víkend odstartujeme v Lázních s oblíbeným drinkem Aperol Spritz, který patří mezi osvěžující drinky a je populární pro svou ovocnou sladkou chuť a a červeno oranžovou barvu. Pro všchny návštěvníky klubu jsme si připravili ojedinělou cenu, která platí jen tento večer. ASuper zábavu pak rozjede DJ Oscar, který namíchá set z Dance, Rnb, CZ a oldies music.
PLATÍ DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB!

SPECIÁLNÍ AKCE: ★Aperol Spritz s vínem 69Kč nebo Aperol Spritz se sodou 39Kč!!!! ★

VSTUP od 16let: 60Kč

ROZDÁME VŠEM 60Kč VOUCHER NA ALCO/NEALCO - NEVÍDANÁ AKCE

pátek, 16.9.2016

Radio stage: DJ Tomcat

Neváhej a přijď si užít tuto jedinečnou podzimní party. Jen tento večer platí do 01:00 ranní akce s názvem „propij si svůj vstup“ Všichni návštěvnící klubu dostanou u vstupu voucher v hodnotě 60Kč, který mohou
využít jako slevu na svůj oblíbený drink. Proto neseďte doma a přijďte si užít skvělý mejdánek k nám do Lázní. Těšit se můžete také na DJe Tomcata, který vám naservíruje nejlepší hudební set.

SPECIÁLNÍ AKCE: ★Propíj si svůj vstup - rzdáváme vouchery v hodnotě 60Kč na bar!!!! ★

VSTUP od 16let: 60Kč